Referencie

Róbert Štelár

Služby spoločnosti Aner plus s.r.o. môžem lem odporučiť. Dal som si vymaľovať byt a bol som nesmierne spokojný. Profesionálny prístup konateľky spoločnosti a perfektne odvedená práca zamestnancov firmy. Steny žiarili a byt ostal čistý.

Zuzana Bodnárová

Pomocnicu do domácnosti využívam od firmy ANER plus pre svoju matku, ktorá si už tak nevládze obriadiť domácnosť asi dva roky. Bála som sa, pretože matka nemá k cudzím ľuďom dôveru. Konateľka firmy ma ubezpečila, že zamestnanci sú školení na tieto práce, preverovaní a až po tejto predpríprave idú ku klientom. Bola som prekvapená, ako si mama na gazdinku od tejto firmy zvykla. Prídem na návštevu a len počujem gazdinka mi spravila toto, gazdinka mi nakúpila a stále dokola len o gazdinke. Žiaľ firma mala problém, nakoľko gazdinka išla do dôchodku a museli ju mame nahradiť novou. Ale ani toto sa nestretlo s neúspechom. Pani je síce mladšia, ale mama je spokojná a na príchod pomocnice sa veľmi teší. Je vidieť, že jej táto služba priniesla osoh a peniaze vynaložené na tento účel nie sú zbytočné a ja sa môžem venovať svojej práci. Možno si túto službu objednám aj ja domov, lebo už niekedy vážne nestíham. Ak by sa ma známi spýtali na firmu, ktorá upratuje, určite by som ANER plus odporučila.

Simona Hryzáková

Spoluracovala jsem s firmou ANER plus s.r.o. vice nez 8 let a spoluprace byla vzdy perfektni. Mohu jen doporucit!

Anton Niko

Bez výhrad, vždy dokonale odvedená práca podľa požiadaviek.

Heinz Uhlich

Anlässlich einer Wohnungsübernahme beauftragte ich die Firma ANER plus und ANER HAUS meine neu erworbene Wohnung auszumalen. Die Details zum Ausmalen wurden von mir vorgegeben und dann noch einmal genau mit Frau Švábeková besprochen. Meine Gesprächspartner zeigten sich dabei sehr kompetent und überraschten mich mit geeigneten Zusatzvorschlägen, die auch zu einer Verbesserung meines angestrebten Vorhabens beitrugen. Die Gespräche dabei verliefen in einer sehr angenehmen Atmosphäre. Aufgrund dieser für mich sehr positiven Gespräche war ich gespannt auf das Ergebnis. Wie würden die geplanten Farben und die gewählte Struktur meine Wohnung aufhellen? Konnte das Ergebnis meine Erwartungen erfüllen und würde ich mich in dieser Wohnung zukünftig wohlfühlen? Ja ich konnte mich wohlfühlen, da bei der Besichtigung der neu ausgemalte Wohnung sie jetzt eine sehr angenehme Atmosphäre vermittelte. Die Arbeiten wurden professionell und in sehr guter Qualität ausgeführt. Und eines stimmte. Nämlich der Preis den ich als Österreicher sehr günstig empfand. Alles in allem war ich sehr zufrieden mit der geleisteten Arbeit und dem Preis.

Hana Patorčevová

Napriek krátkemu pôsobeniu vo firme ANER som veľmi spokojná ako s prácou, tak aj s ľudským prístupom od vedenia firmy. Vážim si možnosti byť zamestnaná pod vedením precíznej, ale priateľskej spoločnosti.